letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zprávy z jednání Osadního výboru

Na jednání Osadního výboru byla projedná na tato témata:

  1. Akce Čistá Vysočina – členové Osadního výboru se shodli na zaslání přihlášky na tuto akci, která proběhne 19. 4. 2013 od 16 h (pokud počasí dovolí). O organizaci a průběhu akce budeme informovat do konce března.
  2. Bohuslav Němec nás upozornil na skladování dřeva apod. na pozemcích města – pro tyto účely město Ždírec tyto pozemky pronajímá.
  3. Všichni členové osadního výboru souhlasí se zákazem podomního prodeje v obci (pokud bude vyhlášen městem  Ždírec  nad Doubravou).
  4. Vypouštění slepic na veřejné prostranství  způsobuje znečištění a poškozování  obecních i soukromých prostor ostatních obyvatel. Proto žádáme občany, aby si svoji drůbež drželi na svých pozemcích a nezpůsobovali škody obci ani spoluobčanům. Totéž platí o majitelích psů, kteří by měli uklízet exkrementy po svých čtyřnohých miláčcích a hlavně je nevenčit na nevhodných místech – např. na dětském hřišti u školy apod.
  5. Veřejná schůze se zástupci MÚ a spoluobčany o veškerých otázkách života obce proběhne v květnu 2013 (termín bude včas upřesněn). V dubnu se budou v sále hasičské hospůdky vyměňovat okna, podlahová krytina a poté se bude malovat.

Celý zápis najdete v sekci Osadní výbor - dokumenty a zprávy

 

Aktuality

23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...
2.9.2023 kvůli opravě silnice více...
29.8.2023 u Radegasta bylo ještě léto více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom