letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ze setkání přátel Údav

   V sobotu 12.10.2019 proběhlo v penzionu U Pecinů setkání přátel Údav. Neformální, otevřené pro všechny, kteří mají naši vesničku rádi či s ní mají nebo měli co do činění. Sešli se rodáci, přistěhovalci, chalupáři, místní i přespolní, prostě ti, co jsou v tomto koutě světa rádi. A ti si mají vždycky co říct, na co vzpomínat, co zdrbnout a co pochválit. A u toho si připít a dát si něco dobrého na zub z výborné kuchyně Otradovských. A tak se za rok třeba zase sejdeme a popovídáme o všem, co je nového a co bývávalo dobré a co už nikdy nebude. Touto cestou je třeba poděkovat Zdeňku Stehnovi za to, že se dobrovolně věnuje svolávání spřízněných duší ze všech koutů republiky. Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí.

set19

Aktuality

18.10.2019 a jubileum vítěze více...
12.10.2019 a příjemné besedy více...
12.10.2019 náš stánek v permanenci více...

Kalendář akcí

nátěr proti okusu více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH