letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ždírecký jarmark opět s naší účastí

   V sobotu 7.10.2017 se údavští hasiči opět proměnili na trhovce a zúčastnili se podzimní části ždíreckého jarmarku. Za úkol jsme měli jako vždy postarat se o stánek s občerstvením. Ženské v pátek nastrouhaly kotel brambor na bramboráky, napekly buchty a v sobotu ráno se teple oblékly, protože počasí hrozilo nachlazením jen při vykouknutí z okna. Naložili jsme sudy, stánky, potraviny i plastové nádobí a vyrazili do světa. Voda padala z nebe jen ráno a ne příliš, pak se nad námi nahoře ustrnuli a dali s deštěm pokoj. Tak se podařilo prodat vše, co ženské připravily, počínaje bramboráky a konče skvělými hamburgery. Piva se sice tolik nevypilo, léto už holt nežhavilo, o to víc se ale svařilo vína a rumu do grogu. Celá parta pracovala na jedničku a zaslouží si velkou pochvalu.

 

 

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH