letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ždírecký jarmark 8.4.2017

   V sobotu 8.4.2017 jsme se zúčastnili ždíreckého jarmarku s naším občerstvovacím stánkem. Po dvou dnech zimy a vytrvalých dešťů se nad námi (a nejen nad námi) nebe slitovalo a ukázalo aspoň trochu přívětivější tvář. Naše hospodyňky vložily do přípravy jarmarečních pochoutek spoustu práce, škrábaly 30 kg brambor, hnětly těsta...a při představě deštivé zimy jim naskakovala husí kůže. Naštěstí se pohroma nekonala a všechna práce kuchařinek se prodala! Během jarmarku probíhal bohatý kulturní program s ukázkou mladých hasičů z Kohoutova, hrála kapela k tanci i poslechu. Údavští chlapi pak od pípy po očku sledovali své kolegyně mažoretky :-). Shrnuto a podtrženo - jarmark se vydařil a naše účast jakbysmet. Návštěvníci skutečně spořádali bramboráky ze 30 kil brambor, zbodli párky v rohlících, hambáče i vafle se šlehačkou, vypili 200 piv, několik desítek grogů a litry čaje a kofoly. Takže určitě byli spokojeni a náš tým zrovna tak. Za obětavou a náročnou práci zaslouží všichni naši jarmarečníci pochvalu! Pár obrázků z jarmarku najdete ve Fotogalerii z akcí

jar17

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom