letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ždírecký jarmark 2019

   V sobotu 6.4.2019 proběhla jarní část Ždíreckého jarmarku, opět s naší účastí. Zajišťovali jsme občerstvení pro návštěvníky akce i pro účinkující. Náš tým musel jako vždy absolvovat řádnou přípravu, počínaje nákupy a konče výrobou 25 kg těsta na bramboráky. A ráno před jarmarkem už jen naložit nádobí, elektropřístroje, potraviny, sudy, chlazení, ceníky, prodlužky, pokladny, koření, stany, konvice, kelímky, lepící pásky, kolíčky, oleje, tácky...no prostě vše, na co si ještě vzpomenete. Bramboráky, párky v rohlíku i cigára zmizely v žaludcích jarmarečníků jako nic, čtvrt kubíku piva jakbysmet. Všechny naše kuchařinky a všichni výčepní zaslouží velkou pochvalu za bezproblémový chod občerstvovacího stánku. Vydělané penízky poslouží na pořádání dalších akcí pro sbor i veřejnost. Několik obrázků je k vidění ve Fotogalerii z akcí.

jar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

9.5.2022 dvě ohniska kousek od sebe více...
7.5.2022 po dlouhé přestávce opět na "place" více...
2.5.2022 uklizeno, opečeno, spáleno více...
16.4.2022 o našem sboru více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH