letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ždírecký jarmark 2019

   V sobotu 6.4.2019 proběhla jarní část Ždíreckého jarmarku, opět s naší účastí. Zajišťovali jsme občerstvení pro návštěvníky akce i pro účinkující. Náš tým musel jako vždy absolvovat řádnou přípravu, počínaje nákupy a konče výrobou 25 kg těsta na bramboráky. A ráno před jarmarkem už jen naložit nádobí, elektropřístroje, potraviny, sudy, chlazení, ceníky, prodlužky, pokladny, koření, stany, konvice, kelímky, lepící pásky, kolíčky, oleje, tácky...no prostě vše, na co si ještě vzpomenete. Bramboráky, párky v rohlíku i cigára zmizely v žaludcích jarmarečníků jako nic, čtvrt kubíku piva jakbysmet. Všechny naše kuchařinky a všichni výčepní zaslouží velkou pochvalu za bezproblémový chod občerstvovacího stánku. Vydělané penízky poslouží na pořádání dalších akcí pro sbor i veřejnost. Několik obrázků je k vidění ve Fotogalerii z akcí.

jar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom