letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zástupci SDH Údavy na VH SDH Ždírec n. D. v Horním Studenci

   Nuže bylo to takto: Zástupci našeho sboru, starosta O. Milt a velitel M. Rothanzl, se jako hosté zúčastnili valné hromady SDH Ždírec n. D., která se konala v sobotu 19.3.2022 v kulturním domě v Horním Studenci. Naši přátelé také bilancovali činnost za rok 2021 a mají se čím chlubit. Pro město i široké okolí jsou velmi platnou složkou záchranného systému. Seznámili jsme se s činností zásahové jednotky i oddílu mladých hasičů v prezentacích i zprávách. My jsme předali zdravici od našeho sboru a pozvali sousedy na oslavy 120. výročí založení našeho sboru. A i u této akce se už rýsuje možnost vzájemné spolupráce. Přejeme našim kolegům hodně úspěchů do letošního roku!

vh zdirec

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom