letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zájezd Jaroměřice, Dukovany, Třebíč 6.6.2015

V sobotu 6.6.2015 uspořádal SDH a Osadní výbor Údavy zájezd pro všechny zájemce ze sboru i z obce. Za krásného letního počasí jsme vyrazili brzy ráno směr Jaroměřice nad Rokytnou. Tam jsme si prohlédli famózní zámek a přilehlé zahrady, byl to hezký zážitek. Poté jsme se přesunuli do jaderné elektrárny Dukovany, kde jsme byli svědky vyčerpávající přednášky o štěpení atomů, blackoutu a jiných dobrodružstvích v podání informačního centra ČEZu. Během cesty do Třebíče jsme se pokochali pohledy na Dalešickou přehradu a postupně doplnili vyhořelé palivo v našich útrobách. Čekalo nás odpoledne v Třebíči s památkami UNESCO. Návštěva židovské čtvrti a baziliky sv. Prokopa byly velkým zážitkem. Zájezd se po všech stránkách vydařil, užili jsme si památek i legrace a těšíme se na další výlet. Poděkování patří organizátorkám Nadě Turnhöferové a Václavě Rothanzlové, o pasažéry se během cesty staral velitel vozu Bohouš Němec a cestami Vysočiny nás bezpečně povozil řidič Jarda Němec. Tak na další akci zase nashledanou!

"Účastníci zájezdu" v Jaroměřicích nad Rokytnou

Zájezd 6.6.2015

Aktuality

19.3.2019 2. místo ve Zlatém erbu více...
17.3.2019 v báječné atmosféře více...
13.3.2019 na co se můžete těšit v sobotu 16.3.2019 více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH