letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zájezd Jaroměřice, Dukovany, Třebíč 6.6.2015

V sobotu 6.6.2015 uspořádal SDH a Osadní výbor Údavy zájezd pro všechny zájemce ze sboru i z obce. Za krásného letního počasí jsme vyrazili brzy ráno směr Jaroměřice nad Rokytnou. Tam jsme si prohlédli famózní zámek a přilehlé zahrady, byl to hezký zážitek. Poté jsme se přesunuli do jaderné elektrárny Dukovany, kde jsme byli svědky vyčerpávající přednášky o štěpení atomů, blackoutu a jiných dobrodružstvích v podání informačního centra ČEZu. Během cesty do Třebíče jsme se pokochali pohledy na Dalešickou přehradu a postupně doplnili vyhořelé palivo v našich útrobách. Čekalo nás odpoledne v Třebíči s památkami UNESCO. Návštěva židovské čtvrti a baziliky sv. Prokopa byly velkým zážitkem. Zájezd se po všech stránkách vydařil, užili jsme si památek i legrace a těšíme se na další výlet. Poděkování patří organizátorkám Nadě Turnhöferové a Václavě Rothanzlové, o pasažéry se během cesty staral velitel vozu Bohouš Němec a cestami Vysočiny nás bezpečně povozil řidič Jarda Němec. Tak na další akci zase nashledanou!

"Účastníci zájezdu" v Jaroměřicích nad Rokytnou

Zájezd 6.6.2015

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom