letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zájezd do Kroměříže

   V sobotu 18.5.2019 jsme pod patronací sboru a Osadního výboru vyjeli na zájezd do Kroměříže. Po delším období zimy a dešťů nás provázelo nečekaně krásné májové počasí, jako stvořené k výletu po krásách naší vlasti. Jedinou skvrnkou na programu bylo uzavření reprezentativních sálů kroměřížského zámku kvůli filmování o císařovně Marii Terezii, přesto jsme v letu stihli všechny ostatní pamětihodnosti moravského města, včetně hanáckého festivalu a protiatomového krytu. Před obědem jsme absolvovali nádhernou projížďku vláčkem po Podzámecké zahradě, poté prošli zajímavosti v městě, navedli bloudící kolegy k autobusu a vyrazili na objednanou večeři do penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic. Tam nás čekala nejen výtečná večeře, ale hlavně produkty místního sládka z minipivovaru. S Bejčkem i Prasákem jsme poseděli až do deváté hodiny večerní. A kdybychom nemuseli, asi bychom ani neodjeli. Výlet se vydařil se vším všudy. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Video z projížďky Podzámeckou zahradou je v sekci Videa z akcí.

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom