letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zájezd do Kroměříže

   V sobotu 18.5.2019 jsme pod patronací sboru a Osadního výboru vyjeli na zájezd do Kroměříže. Po delším období zimy a dešťů nás provázelo nečekaně krásné májové počasí, jako stvořené k výletu po krásách naší vlasti. Jedinou skvrnkou na programu bylo uzavření reprezentativních sálů kroměřížského zámku kvůli filmování o císařovně Marii Terezii, přesto jsme v letu stihli všechny ostatní pamětihodnosti moravského města, včetně hanáckého festivalu a protiatomového krytu. Před obědem jsme absolvovali nádhernou projížďku vláčkem po Podzámecké zahradě, poté prošli zajímavosti v městě, navedli bloudící kolegy k autobusu a vyrazili na objednanou večeři do penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic. Tam nás čekala nejen výtečná večeře, ale hlavně produkty místního sládka z minipivovaru. S Bejčkem i Prasákem jsme poseděli až do deváté hodiny večerní. A kdybychom nemuseli, asi bychom ani neodjeli. Výlet se vydařil se vším všudy. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Video z projížďky Podzámeckou zahradou je v sekci Videa z akcí.

Aktuality

18.10.2019 a jubileum vítěze více...
12.10.2019 a příjemné besedy více...
12.10.2019 náš stánek v permanenci více...

Kalendář akcí

nátěr proti okusu více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH