letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zájezd do Kroměříže

   V sobotu 18.5.2019 jsme pod patronací sboru a Osadního výboru vyjeli na zájezd do Kroměříže. Po delším období zimy a dešťů nás provázelo nečekaně krásné májové počasí, jako stvořené k výletu po krásách naší vlasti. Jedinou skvrnkou na programu bylo uzavření reprezentativních sálů kroměřížského zámku kvůli filmování o císařovně Marii Terezii, přesto jsme v letu stihli všechny ostatní pamětihodnosti moravského města, včetně hanáckého festivalu a protiatomového krytu. Před obědem jsme absolvovali nádhernou projížďku vláčkem po Podzámecké zahradě, poté prošli zajímavosti v městě, navedli bloudící kolegy k autobusu a vyrazili na objednanou večeři do penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic. Tam nás čekala nejen výtečná večeře, ale hlavně produkty místního sládka z minipivovaru. S Bejčkem i Prasákem jsme poseděli až do deváté hodiny večerní. A kdybychom nemuseli, asi bychom ani neodjeli. Výlet se vydařil se vším všudy. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Video z projížďky Podzámeckou zahradou je v sekci Videa z akcí.

Aktuality

9.5.2022 dvě ohniska kousek od sebe více...
7.5.2022 po dlouhé přestávce opět na "place" více...
2.5.2022 uklizeno, opečeno, spáleno více...
16.4.2022 o našem sboru více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH