letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zábavou k MDŽ jsme přivítali jaro

   V sobotu 9.3.2024 jsme pořádali tradiční zábavu k MDŽ. Popáté k nám přijela skupina Star band, která umí spolu s publikem vytvářet krásnou atmosféru. Do účasti nám tentokrát zasáhla vlna nemocí, antibiotik, operací a dalších klacků pod nohy ze Satanovy dílny. Nic to však neubralo na skvělé atmosféře celého večera! Tanec a zpěv byly prokládány dovednostními párty soutěžemi pro ženy i páry, doplněné výhrami drobných cen. Hlavním posláním večera je ale poděkování všem ženám, především členkám našeho sboru, za celoroční práci pro SDH i samotnou obec. A pro ně není dárků a díků nikdy dost. I proto jsme vydrželi ve vysokém tempu celých šest hodin a stálo to za to! Chlapi připravili jako vždy hory občerstvení a aby toho nebylo málo, napekli i manželé Joskovi. Většina hostů byla zároveň sponzory celé akce, proto jim všem děkujeme. Tak jako i skupině Star Band, která už je u nás jako doma. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdz24 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom