letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zábava k MDŽ 2016

   V sobotu 5.3.2016 jsme uspořádali další zábavu k MDŽ, a to především jako poděkování všem našim ženám za celoroční práci a vytváření klidného zázemí pro naši činnost. Sešlo se nás opět okolo 40 a celý večer jsme se dobře bavili. Všechny ženy byly odměněny kytičkou, chlapi připravili občerstvení ve formě chlebíčků a jednohubek. Zábavný program měl několik bodů - muži našeho sboru předvedli všem údavským ženám, jak jsou fyzicky připraveni na novou sezónu ve svém skoro tanečním cvičení se sekyrkami, a vyvolali nadšené ovace ženské části publika. V další přestávce dámy prodělaly velký jarní kvíz o ceny, na které přispěl MěÚ Ždírec nad Doubravou ve formě dotace. Krásné dárky byly připraveny pro všechny přítomné. Večer ozdobilo vystoupení tanečního dua LBC, které zajistil náš člen Tomáš Novák. No a k závěru zábavy došlo i na kouzelníka - Petr Turnhöfer jako kouzelník Samseučil předvedl několik kouzel a přispěl k veselé náladě v sále. Jaro jsme tedy přivítali radostně a tancovali jsme dlouho přes půlnoc...

Obrázky z večera najdete ve Fotogalerii z akcí.

Sestřih cvičení mužů, vystoupení dua LBC a kouzelníka Samseučila  v sekci Videa z akcí.

mdž16

 

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom