letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Zábava k MDŽ 2016

   V sobotu 5.3.2016 jsme uspořádali další zábavu k MDŽ, a to především jako poděkování všem našim ženám za celoroční práci a vytváření klidného zázemí pro naši činnost. Sešlo se nás opět okolo 40 a celý večer jsme se dobře bavili. Všechny ženy byly odměněny kytičkou, chlapi připravili občerstvení ve formě chlebíčků a jednohubek. Zábavný program měl několik bodů - muži našeho sboru předvedli všem údavským ženám, jak jsou fyzicky připraveni na novou sezónu ve svém skoro tanečním cvičení se sekyrkami, a vyvolali nadšené ovace ženské části publika. V další přestávce dámy prodělaly velký jarní kvíz o ceny, na které přispěl MěÚ Ždírec nad Doubravou ve formě dotace. Krásné dárky byly připraveny pro všechny přítomné. Večer ozdobilo vystoupení tanečního dua LBC, které zajistil náš člen Tomáš Novák. No a k závěru zábavy došlo i na kouzelníka - Petr Turnhöfer jako kouzelník Samseučil předvedl několik kouzel a přispěl k veselé náladě v sále. Jaro jsme tedy přivítali radostně a tancovali jsme dlouho přes půlnoc...

Obrázky z večera najdete ve Fotogalerii z akcí.

Sestřih cvičení mužů, vystoupení dua LBC a kouzelníka Samseučila  v sekci Videa z akcí.

mdž16

 

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH