letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Z Rovného vezeme dvě stříbrné

   V sobotu 11.5.2019 se u sousedů v Rovném konala hasičská okrsková soutěž. K reprezentaci našeho sboru se uvolili vlastně skoro jen zástupci veteránské kategorie, jelikož naše mladá krev je beznadějně rozseta po světě. Přesto naše "legendy" bojovaly jako o život (viz obrázek níže) a bylo to znát i na výsledcích. V okrskové soutěži jsme byli zařazeni do kategorie veteránů, a tam jsme obsadili druhé místo, když před námi byly jen skvěle pracující Podmoklany. Ještě lepší výkon podal náš retrotým v následném boji o Pohár obce Slavíkov, kde se soutěžilo v plné konkurenci všech 11 družstev. Druhé místo (mezi dvěma družstvy Podmoklan) je skutečně vynikající. Je vidět, že na naši "starou gardu" je spolehnutí. Snad i proto, že předchozí večer jsme absolvovali náročné soustředění.

Obrázky z okrskové soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí, video z útoku v Poháru obce Slavíkov je v sekci Videa z akcí.

rov1

rov2

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom