letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Z Rovného vezeme dvě stříbrné

   V sobotu 11.5.2019 se u sousedů v Rovném konala hasičská okrsková soutěž. K reprezentaci našeho sboru se uvolili vlastně skoro jen zástupci veteránské kategorie, jelikož naše mladá krev je beznadějně rozseta po světě. Přesto naše "legendy" bojovaly jako o život (viz obrázek níže) a bylo to znát i na výsledcích. V okrskové soutěži jsme byli zařazeni do kategorie veteránů, a tam jsme obsadili druhé místo, když před námi byly jen skvěle pracující Podmoklany. Ještě lepší výkon podal náš retrotým v následném boji o Pohár obce Slavíkov, kde se soutěžilo v plné konkurenci všech 11 družstev. Druhé místo (mezi dvěma družstvy Podmoklan) je skutečně vynikající. Je vidět, že na naši "starou gardu" je spolehnutí. Snad i proto, že předchozí večer jsme absolvovali náročné soustředění.

Obrázky z okrskové soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí, video z útoku v Poháru obce Slavíkov je v sekci Videa z akcí.

rov1

rov2

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom