letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Z okrskové výroční valné hromady

V pátek 28.2.2014 se v klubovně SDH Krucemburk sešla výroční valná hromada 4. okrsku OSH ČMS, aby zhodnotila práci za minulý rok a vytýčila program činnosti na rok 2014. Zúčastnili se zástupci všech sborů v našem okrsku a u předsednického stolu pak J. Němec - zástupce okrsku ve výkonném výboru OSH ČMS, starosta okrsku K. Štěrba, velitel okrsku M. Rothanzl a ředitel HZS ÚO Havlíčkův Brod plk. Mgr. Luboš Vacek. Všechny sbory informovaly o své činnosti za rok 2013, vedení pak o plánu na letošní rok, včetně termínu okrskové soutěže - ta se bude konat 3.5.2014 v Podmoklanech. Takže na přípravu již není moc času. Následovalo vyhodnocení celoroční soutěže okrsku pro naše sbory za účast a výsledky v našich soutěžích. Zvítězil SDH Podmoklany před SDH Údavy a SDH Sobíňov. Za náš sbor převzal krásný pohár starosta sboru Miloslav Pátek. V závěru setkání nás pohostili krucemburští výborným guláškem a touto cestou jim děkujeme za pohostinnost a přípravu výroční valné hromady.

VVH okrsku č. 4 v klubovně SDH Krucemburk

Okrsek výročka 2014

M. Rothanzl, K. Štěrba a L. Vacek

Okrsek 2

Starosta SDH Údavy přebírá pohár za 2. místo v celoroční soutěži okrsku

Pohár za 2. místo

Aktuality

19.2.2019 příprava jarních aktivit více...
18.2.2019 můžeme opět plnit boudu více...
17.2.2019 krásné předjarně zimní pohledy více...
13.1.2019 zhodnotili jsme činnost více...

Kalendář akcí

oslavíme příchod jara více...
přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH