letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Z okrskové soutěže vezeme dva poháry

   V sobotu 6.5.2017 pořádali hasiči z Horního Studence okrskovou soutěž na cvičišti ve Ždírci nad Doubravou. V našem týmu sice přetrvávají potíže se složením družstev, přesto se nakonec podařilo postavit do soutěže dvě mužstva. Děvčata se bohužel dohromady nedala, a to je určitě škoda. V první části programu zápolili jednotlivci v závodě na 100 m překážek, ze kterého se výsledky počítají do konečného pořadí společně s následným požárním útokem. Naši zástupci T. Štěrba a F. Půlpán obsadili 6. a 9. místo, což byl na naše poměry slušný vklad do dalších bojů. V útoku nás sice maličko pozlobila mašina, ale v součtu obou disciplín nám to vyneslo krásné druhé místo! A to nás ještě čekal souboj družstev veteránů. Ovšem dle nového názvosloví souboj legend! Moderátor soutěže si sice přes mikrofon z našich legend utahoval, jako že prý údavští veteráni všem ukážou, jak se to dělá, haha... Kdyby dopředu věděl, jakým byl prorokem. Naše hasičské legendy (posílené o dva mladší kolegy) smázly své soupeře o třídu a naprosto jednoznačně triumfovaly!!! Z okrskové soutěže tak vezeme dva poháry, což je skvělý vstup do sezóny. A dík patří všem našim členům, kteří se na úspěchu podíleli! Obrázky ze soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí.

Momentka z příkladné práce našich legend

okrsek17

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom