letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Z Kohoutova vezeme pohár za vítězství!

   V sobotu 20.8.2016 pořádali kohoutovští kolegové třetí ročník netradiční soutěže PS 8 a náš sbor každoročně k sousedům na toto klání jezdí. Soutěž je také zařazena do kalendáře tzv. "okrskové ligy", kde se pak hodnotí výkony jednotlivých sborů za celou sezónu. Velitel Mirek Rothanzl opět podstoupil sisyfovskou práci při tvorbě týmu, přesto nakonec aspoň jedno družstvo postavil. V Kohoutově postupně vzniká hezký areál, do kterého přijelo celkem 8 družstev poměřit své síly v hasičském umění. Naši borci (a borkyně) si dobře zorganizovali úkoly pro jednotlivé členy týmu a bezchybným výkonem porazili všechny soupeře, a to měli ve svém středu i jednu ženu. V doplňkových "sranda" soutěžích už se našim tolik nedařilo, ale tam šlo spíš o zábavu a dobrou náladu. Hlavně letní běh trojic na jedněch lyžích byl vskutku famózní, publikum se dobře bavilo. Naši trojici při letní lyžovačce můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. Pravda, chce to ještě trochu potrénovat, vzhledem k mírným zimám bude lyžování na trávě do budoucna běžné...Zájezd do Kohoutova se tedy mimořádně vydařil, všem našim zástupcům patří velký dík za to, že ještě šíří dobré jméno údavských hasičů. Obrázky v sekci Fotogalerie z akcí.

Zleva nahoře Tomáš Štěrba, Petr Linhart a Vojta Rothanzl, dole zleva Katka Rothanzlová, Mirek Rothanzl a David Malínský, před ním Milan Joska

Kohoutov 2016

Výsledky soutěže v Kohoutově 2016

Výsledky Kohoutov

 

 

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom