letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výsledky rybářských závodů

V sobotu 30.5.2015 jsme pořádali již osmý ročník rybářských závodů. Dopoledne, za krásného letního počasí, jsme vše přichystali a těšili se na soutěž. Ve 14 hodin odpoledne jsme však museli začátek o něco odložit, protože nebesa se rozhodla nalít na nás trochu vody i shora. Všechno ale dobře dopadlo, přeháňka to byla první a poslední. A pak už šuměly na břehu nádrže navijáky a opodál se grilovalo prasátko. K tomu mobilní restaurační zařízení a na dobrou náladu bylo zaděláno. Kapříků a jiných vodních potvor bylo letos v nádrži dostatek, nicméně na břeh se jim moc nechtělo...čekali jsme větší úlovek. Přesto máme dostatek materiálu na páteční uzené rybí hody v hospůdce U lípy. Přijďte ochutnat!

Letos to byl již osmý ročník a loňské překvapení v podobě vítězství Bohouše Němce se neopakovalo. Na trůn se vrátil staronový rybářský král, všeradovský František Zamazal, který tak rozšířil počet vítězství v soutěži na sedm z osmi ročníků! Byť to bylo tentokrát jen o 1 centimetr před Ondrou Musilem ze Ždírce. Třetí skončil také ždírecký Zdeněk Procházka. Oudavští rybáři si to budou muset vynahradit v týdnu. Krásné "aprílové" odpoledne se povedlo, dík patří všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci. A dvojnásobný dík těm, kteří po akci do noci prováděli komplexní úklid.

Obrázky z oudavského rybolovu najdete ve Fotogalerii z akcí.

Ryby 2015

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom