letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výsledky rybářských závodů

V sobotu 30.5.2015 jsme pořádali již osmý ročník rybářských závodů. Dopoledne, za krásného letního počasí, jsme vše přichystali a těšili se na soutěž. Ve 14 hodin odpoledne jsme však museli začátek o něco odložit, protože nebesa se rozhodla nalít na nás trochu vody i shora. Všechno ale dobře dopadlo, přeháňka to byla první a poslední. A pak už šuměly na břehu nádrže navijáky a opodál se grilovalo prasátko. K tomu mobilní restaurační zařízení a na dobrou náladu bylo zaděláno. Kapříků a jiných vodních potvor bylo letos v nádrži dostatek, nicméně na břeh se jim moc nechtělo...čekali jsme větší úlovek. Přesto máme dostatek materiálu na páteční uzené rybí hody v hospůdce U lípy. Přijďte ochutnat!

Letos to byl již osmý ročník a loňské překvapení v podobě vítězství Bohouše Němce se neopakovalo. Na trůn se vrátil staronový rybářský král, všeradovský František Zamazal, který tak rozšířil počet vítězství v soutěži na sedm z osmi ročníků! Byť to bylo tentokrát jen o 1 centimetr před Ondrou Musilem ze Ždírce. Třetí skončil také ždírecký Zdeněk Procházka. Oudavští rybáři si to budou muset vynahradit v týdnu. Krásné "aprílové" odpoledne se povedlo, dík patří všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci. A dvojnásobný dík těm, kteří po akci do noci prováděli komplexní úklid.

Obrázky z oudavského rybolovu najdete ve Fotogalerii z akcí.

Ryby 2015

Aktuality

31.10.2019 a zase u Rothanzlů více...
27.10.2019 natírali jsme stromky více...
23.10.2019 bouda opět volná více...
23.10.2019 cestičky ve výstavbě více...

Kalendář akcí

výroba dekorací na přání více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH