letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výroční valná hromada 2017

   V sobotu 14.1.2017 se konala výroční valná hromada SDH Údavy. V sále hospůdky "U lípy" se nás sešlo i s hosty kolem 50. Zhodnotili jsme minulý rok a zároveň schválili plán práce na rok nastávající. Činnost sboru se příliš nemění, budeme pořádat osvědčené akce a dál provozovat naši malou hospůdku. Své zprávy k činnosti přednesli starosta, náměstek, velitel i hospodář sboru. Mezi hosty byl i místostarosta obce ing. Bohumír Nikl. Promítli jsme si prezentaci, která mapovala akce roku 2016 a potom jsme odměnili ty členy, kteří si ocenění za svou práci zasloužili. Po ukončení schůze jsme se posilnili výborným zvěřinovým guláškem a zapili ho Kozlíkem z bonusových soudků. Celý večer jsme pak ještě strávili v příjemné besedě s hudbou a promítáním obrázků. Několik obrázků z valné hromady najdete ve Fotogalerii z akcí.

Zápis je umístěn v sekci Dokumenty SDH a také vyvěšen v sále hospůdky "U lípy".

vvh17

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH