letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výroční valná hromada 2017

   V sobotu 14.1.2017 se konala výroční valná hromada SDH Údavy. V sále hospůdky "U lípy" se nás sešlo i s hosty kolem 50. Zhodnotili jsme minulý rok a zároveň schválili plán práce na rok nastávající. Činnost sboru se příliš nemění, budeme pořádat osvědčené akce a dál provozovat naši malou hospůdku. Své zprávy k činnosti přednesli starosta, náměstek, velitel i hospodář sboru. Mezi hosty byl i místostarosta obce ing. Bohumír Nikl. Promítli jsme si prezentaci, která mapovala akce roku 2016 a potom jsme odměnili ty členy, kteří si ocenění za svou práci zasloužili. Po ukončení schůze jsme se posilnili výborným zvěřinovým guláškem a zapili ho Kozlíkem z bonusových soudků. Celý večer jsme pak ještě strávili v příjemné besedě s hudbou a promítáním obrázků. Několik obrázků z valné hromady najdete ve Fotogalerii z akcí.

Zápis je umístěn v sekci Dokumenty SDH a také vyvěšen v sále hospůdky "U lípy".

vvh17

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom