letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výroční valná hromada 2016

   V sobotu 16.1.2016 jsme se sešli na pravidelné výroční valné hromadě, abychom zhodnotili činnost za rok 2015 a naplánovali práci pro rok 2016. Starosta sboru, náměstek, velitel i hospodář se shodli v názoru, že uplynulé období bylo celkově úspěšné a velmi činorodé, za což všem aktivním členům sboru poděkovali. Akce, pořádané v loňském roce, jsme si připomenuli ve videoprezentaci. Následně byli oceněni někteří členové za svůj přínos pro sbor. Pohár starosty za aktivitu za rok 2015 získal Petr Pelda st. K účastníkům valné hromady promluvil i starosta města Jan Martinec a ocenil práci sboru ve prospěch obce. O dalších akcích v okrsku nás informoval starosta našeho okrsku Karel Štěrba a zdravice pronesli i hosté ze spřátelených sborů v okolí. Po skončení valné hromady jsme byli odměněni tradičními řízky a pivečkem či vínečkem, a dlouho do večera jsme ještě debatovali o dalších aktivitách na letošní rok. Zápis najdete jako vždy v Dokumentech SDH.

Obrázky z valné hromady ve Fotogalerii z akcí.

VVH 2016

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom