letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výroční valná hromada 2013

V sobotu 19.1.2013 proběhlo jednání Výroční valné hromady. V úvodu vystoupil starosta sboru Miloslav Pátek a zhodnotil práci sboru za uplynulý rok. Po něm následovali se svými vystoupeními náměstek starosty Bohouš Němec a velitel Mirek Rothanzl. Minulý rok zhodnotili všichni jako vydařený a mimořádně aktivní ze strany našeho sboru. Zvláště pak ocenili přípravy a důstojný průběh oslav 110. výročí SDH Údavy a poděkovali všem, kteří se na pořádání akce podíleli, včetně našich příznivců. Jako hosté se dostavili zástupci okolních sborů, starosta města Jan Martinec, předseda finančního výboru města Jaroslav Košťál a člen Rady města Jiří Pavlíček. Ten ještě navíc v roli tvůrce a sponzora nových internetových stránek našeho sboru, které spolu s kronikářem Oldřichem Miltem ve druhé části valné hromady slavnostně spustili. Přítomní hosté ve svých zdravicích pochválili náš sbor za příkladnou aktivitu a popřáli do dalších dnů hodně štěstí a elánu. Po diskusi a zakončení nám naše drahé polovičky nanosili na stoly čerstvě usmažené řízečky a všichni jsme pak strávili dlouhý večer při promítání obrázků z činnosti sboru i z historie obce. Celý průběh valné hromady zaznamenal v zápisu náměstek starosty Bohuslav Němec - viz Výroční valná hromada 2013

VVH 2013

Více obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH