letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výlet k Sázavě do Mrzkovic

   Tradice výletů do Mrzkovic zůstala zachována. Na pozvání Marcely a Karla Bačkovských jsme strávili krásné svátky na jejich zahradě a opět jsme zdolali 15 km dlouhou pouť na Stvořidla kolem vodou bohaté Sázavy. Od soboty 4.7. do pondělka 6.7. se nás vystřídalo celkem 22 a jako každý rok se o nás hostitelé (včetně Míši a Dana) vzorně starali. Počasí nám vyloženě přálo, pršet začalo až po našem příjezdu domů. Večery za svitu úplňku byly kouzelné, příběhy vyprávěné u táboráku se postaraly o dobrou náladu. Navíc jsme se všichni trochu "spravili", poněvadž kromě Bačkováků i všechny hostující ženské přivezly něco napečeného či navařeného. Turistický pochod tedy přinesl spíše jen psychickou útěchu v podobě vědomí, že jsme něco "vychodili". Děkujeme Bačkovským a těšíme se na další ročník pouti na Stvořidla. Obrázky najdete v sekci Fotogalerie z akcí.

mrz20 

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom