letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výlet k Sázavě do Mrzkovic

   Tradice výletů do Mrzkovic zůstala zachována. Na pozvání Marcely a Karla Bačkovských jsme strávili krásné svátky na jejich zahradě a opět jsme zdolali 15 km dlouhou pouť na Stvořidla kolem vodou bohaté Sázavy. Od soboty 4.7. do pondělka 6.7. se nás vystřídalo celkem 22 a jako každý rok se o nás hostitelé (včetně Míši a Dana) vzorně starali. Počasí nám vyloženě přálo, pršet začalo až po našem příjezdu domů. Večery za svitu úplňku byly kouzelné, příběhy vyprávěné u táboráku se postaraly o dobrou náladu. Navíc jsme se všichni trochu "spravili", poněvadž kromě Bačkováků i všechny hostující ženské přivezly něco napečeného či navařeného. Turistický pochod tedy přinesl spíše jen psychickou útěchu v podobě vědomí, že jsme něco "vychodili". Děkujeme Bačkovským a těšíme se na další ročník pouti na Stvořidla. Obrázky najdete v sekci Fotogalerie z akcí.

mrz20 

Aktuality

10.8.2020 a máme vymalováno... více...
6.8.2020 přihlaste se do konce srpna více...
11.7.2020 hodně štěstí! více...
6.7.2020 každoroční pouť na Stvořidla více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH