letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výlet k Sázavě

V sobotu 24.8.2013 jsme podnikli prázdninový výlet k Sázavě a zároveň uskutečnili slibovanou návštěvu zahrady manželů Bačkovských v Mrzkovicích. Předně jsme obdivovali úžasnou práci Káji a Marcely, která je na jejich krásné zahradě vidět, poté jsme zamířili na pěší výlet okolo řeky Sázavy v jejím nejkrásnějším úseku. Cestou jsme stihli fotit, skákat po kamenech, navštívit občerstvovací stanice i zdrbnout o tom, co je nového. Na konci cesty jsme vzdali hold Jaroslavu Foglarovi ve Sluneční zátoce, kde probíhaly skautské tábory jeho oddílu v době tzv. "první republiky". Po desetikilometrové procházce jsme zvolili návrat slavným posázavským pacifikem a užili si letního večera u ohýnku - buřtů, ryb, bůčků, steaků a buchet bylo tolik, že jsme to ani nezvládli... Děkujeme touto cestou Marcele i Kájovi za vzornou péči a těšíme se na další setkání!

Obrázky z výletu najdete ve Fotogalerii z akcí.

Údavští na Sázavě

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH