letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výlet k Sázavě

V sobotu 24.8.2013 jsme podnikli prázdninový výlet k Sázavě a zároveň uskutečnili slibovanou návštěvu zahrady manželů Bačkovských v Mrzkovicích. Předně jsme obdivovali úžasnou práci Káji a Marcely, která je na jejich krásné zahradě vidět, poté jsme zamířili na pěší výlet okolo řeky Sázavy v jejím nejkrásnějším úseku. Cestou jsme stihli fotit, skákat po kamenech, navštívit občerstvovací stanice i zdrbnout o tom, co je nového. Na konci cesty jsme vzdali hold Jaroslavu Foglarovi ve Sluneční zátoce, kde probíhaly skautské tábory jeho oddílu v době tzv. "první republiky". Po desetikilometrové procházce jsme zvolili návrat slavným posázavským pacifikem a užili si letního večera u ohýnku - buřtů, ryb, bůčků, steaků a buchet bylo tolik, že jsme to ani nezvládli... Děkujeme touto cestou Marcele i Kájovi za vzornou péči a těšíme se na další setkání!

Obrázky z výletu najdete ve Fotogalerii z akcí.

Údavští na Sázavě

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom