letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Výlet k Sázavě

V sobotu 24.8.2013 jsme podnikli prázdninový výlet k Sázavě a zároveň uskutečnili slibovanou návštěvu zahrady manželů Bačkovských v Mrzkovicích. Předně jsme obdivovali úžasnou práci Káji a Marcely, která je na jejich krásné zahradě vidět, poté jsme zamířili na pěší výlet okolo řeky Sázavy v jejím nejkrásnějším úseku. Cestou jsme stihli fotit, skákat po kamenech, navštívit občerstvovací stanice i zdrbnout o tom, co je nového. Na konci cesty jsme vzdali hold Jaroslavu Foglarovi ve Sluneční zátoce, kde probíhaly skautské tábory jeho oddílu v době tzv. "první republiky". Po desetikilometrové procházce jsme zvolili návrat slavným posázavským pacifikem a užili si letního večera u ohýnku - buřtů, ryb, bůčků, steaků a buchet bylo tolik, že jsme to ani nezvládli... Děkujeme touto cestou Marcele i Kájovi za vzornou péči a těšíme se na další setkání!

Obrázky z výletu najdete ve Fotogalerii z akcí.

Údavští na Sázavě

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH