letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Vyčistili jsme kousek Vysočiny

   Ve dnech 18. a 19. dubna 2024 jsme se po roční přestávce (kvůli rekonstrukci silnice) opět zanořili do příkopů okolo obce a pomohli jsme ve své oblasti posbírat odpad podél silnic v rámci akce Čistá Vysočina. Na mapě se můžete podívat, jaké úseky se nám během dvou dnů podařilo vyčistit. Každý rok se podivujeme nad tím, kolik lidských dobytků si nečiní násilí s odhozením odpadků do odpadních nádob a prostě je jen vyhodí z okénka vozidla. A kdyby jen to, hromada čtyř použitých pneumatik na Barchanci za svodidly už volá po tělesném trestu...Bohudík se nás letos sešlo dost na to, abychom to stihli rychle a efektivně. Po akci jsme ještě stačili udělat pořádek v našem areálu ( tráva, žlaby, dětské hřiště atd.) brigádní formou. Hasiči i Osadní výbor děkují všem, kteří se aktivně zúčastnili úklidu okolo obce. Ještě že těch pár bláznů ve vsi je :-)

mapa čv

Z brigády:

br1

br2

br3

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom