letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Vítězný hattrick našich děvčat!

Tradiční účast na Memoriálu L. Drápalíka v Dřevíkově proměnila naše děvčata opět ve vítězství a připsala si tak hattrick za prvenství v posledních třech ročnících! Jak je u sousedů zvykem, rozhodovala druh část soutěže - kyblíková štafeta. Naše družstvo, po klasickém útoku na třetím místě těsně za soupeřkami, jako jediné ve druhém kole nechybovalo a tím se vyšvihlo do čela. Děvčata potvrdila svou stabilní výkonnost a přivezla krásný pohár. Muži postavili dva týmy, ale ani jednomu z nich se nepodařilo navázat na dobré výsledky této sezóny. Nejvíce obrázků ve fotogalerii uvidíte z kyblíkové štafety, kde naši chlapi srazili PET láhev až na čtvrtý pokus, takže si skutečně řádně zaběhali. Ani při útocích to nebylo ideální, u obou mužstev nás drobné chyby stály lepší umístění. Hvězdy v sobotu nepřály veliteli Mirkovi Rothanzlovi, kterému utekla hadice i petka......i Charlie byl z toho tak vedle, že nakonec ze vzteku zakousl vrhačskou kouli při doplňkové soutěži. Ale takový je život, jednou jsi dole a jednou nahoře :-) Všechny naše borce je třeba pochválit za bojovné výkony a hlavně děvčatům poblahopřát ke skvělému výsledku!

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Dřevíkov 2015

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom