letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Vítězný hattrick našich děvčat!

Tradiční účast na Memoriálu L. Drápalíka v Dřevíkově proměnila naše děvčata opět ve vítězství a připsala si tak hattrick za prvenství v posledních třech ročnících! Jak je u sousedů zvykem, rozhodovala druh část soutěže - kyblíková štafeta. Naše družstvo, po klasickém útoku na třetím místě těsně za soupeřkami, jako jediné ve druhém kole nechybovalo a tím se vyšvihlo do čela. Děvčata potvrdila svou stabilní výkonnost a přivezla krásný pohár. Muži postavili dva týmy, ale ani jednomu z nich se nepodařilo navázat na dobré výsledky této sezóny. Nejvíce obrázků ve fotogalerii uvidíte z kyblíkové štafety, kde naši chlapi srazili PET láhev až na čtvrtý pokus, takže si skutečně řádně zaběhali. Ani při útocích to nebylo ideální, u obou mužstev nás drobné chyby stály lepší umístění. Hvězdy v sobotu nepřály veliteli Mirkovi Rothanzlovi, kterému utekla hadice i petka......i Charlie byl z toho tak vedle, že nakonec ze vzteku zakousl vrhačskou kouli při doplňkové soutěži. Ale takový je život, jednou jsi dole a jednou nahoře :-) Všechny naše borce je třeba pochválit za bojovné výkony a hlavně děvčatům poblahopřát ke skvělému výsledku!

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Dřevíkov 2015

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom