letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Veřejná schůze se zástupci města

V pátek 8.11.2013 jsme v podvečer přivítali zástupce města - starostu Jana Martince a místostarostu Bohumíra Nikla - na veřejné schůzi s občany Údav. Besedu uspořádal Osadní výbor, aby měli naši obyvatelé možnost se zeptat svých zástupců na vše, co se týká života obce. Jen škoda, že nepřišlo více lidí, i tak ale využilo této příležitosti na 25 našich spoluobčanů. V živé debatě jsme si vyjasnili postoje na všechny otázky, které jsme měli připraveny, a zástupci města na vše odpověděli. Po skončení diskuse jsme si promítli obrázky ze všech akcí, které pořádal SDH nebo Osadní výbor v tomto roce.  Za účast děkujeme starostovi i místostarostovi, a všem sousedům, kteří se přišli poinformovat. Příští rok opět podobné setkání zorganizujeme.

Zápis z veřejné schůze je v sekci Dokumenty a zprávy.

Veřejná schůze 1

Veřejná schůze 2

Veřejná schůze 3

Veřejná schůze 4

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom