letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Veřejná schůze se zástupci města

V pátek 8.11.2013 jsme v podvečer přivítali zástupce města - starostu Jana Martince a místostarostu Bohumíra Nikla - na veřejné schůzi s občany Údav. Besedu uspořádal Osadní výbor, aby měli naši obyvatelé možnost se zeptat svých zástupců na vše, co se týká života obce. Jen škoda, že nepřišlo více lidí, i tak ale využilo této příležitosti na 25 našich spoluobčanů. V živé debatě jsme si vyjasnili postoje na všechny otázky, které jsme měli připraveny, a zástupci města na vše odpověděli. Po skončení diskuse jsme si promítli obrázky ze všech akcí, které pořádal SDH nebo Osadní výbor v tomto roce.  Za účast děkujeme starostovi i místostarostovi, a všem sousedům, kteří se přišli poinformovat. Příští rok opět podobné setkání zorganizujeme.

Zápis z veřejné schůze je v sekci Dokumenty a zprávy.

Veřejná schůze 1

Veřejná schůze 2

Veřejná schůze 3

Veřejná schůze 4

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom