letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada SDH přinesla změny

   V sobotu 18.1.2020 se sešla valná hromada SDH Údavy. A po pěti letech byla opět volební. Ještě před volbou výboru členové zhodnotili práci sboru v roce 2019 a schválili si plán činnosti na letošek. Sbor čítá v současné době 41 členů a ve vsi je jedinou organizací, která se stará o kulturní, sportovní a společenský život. I v minulém roce jsme pořádali soutěže, zábavy i turnaje. Mezi hosty valné hromady byli místostarosta Ždírce n. D. František Němec, starosta okrsku č. 4 Karel Štěrba, a také zástupci sborů z okolních vsí. Nejdůležitější částí valné hromady byly ale volby nového výboru. Podruhé v historii se do něj dostaly ženy, a to je dobrá zpráva. Hospodářkou je tedy od nynějška Ilona Malínská a referentkou žen Alena Němcová. Oběma přejeme hodně úspěchů v práci pro sbor. Ostatní funkce nedoznaly změn. Valná hromada sboru také ocenila některé naše členy. Hasičem roku 2019 se stal Karel Bačkovský ml., který přesvědčil svou obětavou prací, a to i přesto, že to má do Údav nejdál. Vyznamenáním Za příkladnou práci jsme ocenili Karla Bačkovského st., jenž je členem sboru již 40 let a dlouhá léta byl jedním z tahounů celého sboru a neúnavným organizátorem sportovních turnajů v obci. Schůze byla zakončena výtečnou večeří z vlastní produkce a poté jsme ještě dlouho poseděli a vzpomínali na vše, co máme již za sebou, a diskutovali o tom, co zlepšit do budoucna. Obrázky z valné hromady najdete ve Fotogalerii z akcí, k dispozici je také zápis v sekci Dokumenty SDH. Prezentace se souhrnem činnosti za rok 2019 je v sekci Videa z akcí.

vh20.

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom