letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada okrsku č. 4

   V sobotu 18.2.2017 se konala v Horním Studenci valná hromada našeho okrsku č. 4. Za náš sbor se zúčastnili starosta O. Milt, čestný starosta M. Pátek a velitel (a také okrskový velitel) M. Rothanzl. Zhodnotili jsme průběh loňského roku a naplánovali akce na rok 2017. Největší změnou v letošním roce bude výměna členských průkazů, která by měla probíhat během jara. Za OSH nás navštívil 1. místostarosta J. Rainiš, krátkou zdravici pronesl i starosta Ždírce n. D. J. Martinec. V závěru, při hodnocení soutěží za loňský rok, převzali zástupci našeho sboru pohár za třetí místo v celoroční soutěži našeho okrsku.

st

st2

st3st3

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH