letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada okrsku

   V pátek 9.2.2018 jsme v sále naší hospůdky hostili valnou hromadu našeho hasičského okrsku, tedy okrsku č. 4 okresu Havl. Brod. K jednání se sjeli zástupci všech sborů tohoto mikroregionu, mimo to jsme přivítali milého hosta - starostu OSH Havl. Brod Josefa Stejskala. Na valné hromadě jsme zhodnotili práci sborů v roce 2017 a projednali spolupráci na všech akcích v tomto roce. Několik vybraných dat pro letošek:

24.3. - okresní shromáždění představitelů sborů v Olešné

27.4. - schůze okrsku v Podmoklanech (od 17 hod.)

12.5. - okrsková soutěž v Podmoklanech

2.6. - oslavy 140 let od založení SDH Krucemburk

30.6. Údavské osmičky

18.8. soutěž v Kohoutově + souběžně Pyrocar v Přibyslavi

V diskuzi pak vystoupil starosta OSH Josef Stejskal a seznámil nás s aktualitami v hasičském hnutí a odpověděl na dotazy členů našich sborů. Valná hromada probíhala v klidné pracovní atmosféře, zástupci SDH Podmoklany převzali pohár za vítězství v celoroční soutěži sborů v okrsku, mezi ženami si prvenství odnesly kolegyně ze Ždírce n. D.. Ale ani naše ženy se nemají za co stydět, pro naše hosty připravily nádherné pohoštění (koláče, rohlíčky, jednohubky, tyčinky, bábovky...). A vše bylo korunováno skvělým guláškem z kuchyně R. Salaquardy. 

vh

ok

okr

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom