letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada okrsku

   V pátek 9.2.2018 jsme v sále naší hospůdky hostili valnou hromadu našeho hasičského okrsku, tedy okrsku č. 4 okresu Havl. Brod. K jednání se sjeli zástupci všech sborů tohoto mikroregionu, mimo to jsme přivítali milého hosta - starostu OSH Havl. Brod Josefa Stejskala. Na valné hromadě jsme zhodnotili práci sborů v roce 2017 a projednali spolupráci na všech akcích v tomto roce. Několik vybraných dat pro letošek:

24.3. - okresní shromáždění představitelů sborů v Olešné

27.4. - schůze okrsku v Podmoklanech (od 17 hod.)

12.5. - okrsková soutěž v Podmoklanech

2.6. - oslavy 140 let od založení SDH Krucemburk

30.6. Údavské osmičky

18.8. soutěž v Kohoutově + souběžně Pyrocar v Přibyslavi

V diskuzi pak vystoupil starosta OSH Josef Stejskal a seznámil nás s aktualitami v hasičském hnutí a odpověděl na dotazy členů našich sborů. Valná hromada probíhala v klidné pracovní atmosféře, zástupci SDH Podmoklany převzali pohár za vítězství v celoroční soutěži sborů v okrsku, mezi ženami si prvenství odnesly kolegyně ze Ždírce n. D.. Ale ani naše ženy se nemají za co stydět, pro naše hosty připravily nádherné pohoštění (koláče, rohlíčky, jednohubky, tyčinky, bábovky...). A vše bylo korunováno skvělým guláškem z kuchyně R. Salaquardy. 

vh

ok

okr

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom