letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada 13.1.2018

   V sobotu 13.1.2018 jsme se opět po roce sešli na naší valné hromadě. Nejvyšší orgán sboru zasedl k hodnocení práce za minulý rok a nastínil plán práce pro letošek. Účast na valné hromadě byla vysoká, zúčastnilo se 35 členů ze 42. A to nám ještě v průběhu jednání jedna členka přibyla, do sboru vstoupila Ilona Malínská, která s námi již dlouho spolupracovala. Takže je nás opět 43. Valná hromada se malinko protáhla, měli jsme toho skutečně hodně k projednání. Své zprávy předložili náměstek, velitel, hospodář i revizor. Činnost v minulém roce jsme si připomněli ve videoprezentaci (viz Videa z akcí). Starosta i ostatní členové výboru poděkovali všem, kteří se podíleli na dobrém fungování sboru. Na závěr převzali vyznamenání ti, co se práce pro sbor nejvíce zúčastnili. Pohár starosty pro hasiče roku v našem sboru převzal velitel Mirek Rothanzl. Po ukončení valné hromady jsme si pochutnali na výborném gulášku z kuchyně Reného Salaquardy. Volná diskuze po schůzi s promítáním obrázků se protáhla mírně přes půlnoc, tolik jsme toho měli na srdci...

Zápis z VH a hlavní dokumenty, schválené valnou hromadou, najdete v sekci Dokumenty SDH. Obrázky jsou tradičně ve Fotogalerii z akcí.

vh   

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH