letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Valná hromada 13.1.2018

   V sobotu 13.1.2018 jsme se opět po roce sešli na naší valné hromadě. Nejvyšší orgán sboru zasedl k hodnocení práce za minulý rok a nastínil plán práce pro letošek. Účast na valné hromadě byla vysoká, zúčastnilo se 35 členů ze 42. A to nám ještě v průběhu jednání jedna členka přibyla, do sboru vstoupila Ilona Malínská, která s námi již dlouho spolupracovala. Takže je nás opět 43. Valná hromada se malinko protáhla, měli jsme toho skutečně hodně k projednání. Své zprávy předložili náměstek, velitel, hospodář i revizor. Činnost v minulém roce jsme si připomněli ve videoprezentaci (viz Videa z akcí). Starosta i ostatní členové výboru poděkovali všem, kteří se podíleli na dobrém fungování sboru. Na závěr převzali vyznamenání ti, co se práce pro sbor nejvíce zúčastnili. Pohár starosty pro hasiče roku v našem sboru převzal velitel Mirek Rothanzl. Po ukončení valné hromady jsme si pochutnali na výborném gulášku z kuchyně Reného Salaquardy. Volná diskuze po schůzi s promítáním obrázků se protáhla mírně přes půlnoc, tolik jsme toho měli na srdci...

Zápis z VH a hlavní dokumenty, schválené valnou hromadou, najdete v sekci Dokumenty SDH. Obrázky jsou tradičně ve Fotogalerii z akcí.

vh   

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom