letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

V Podmoklanech slavili hasiči 110 let

Podmoklanští hasiči, naši kolegové v okrsku, slavili v sobotu 2.10.2021 110. výročí založení svého SDH. Z našeho sboru se oslav zúčastnila delegace ve složení O. Milt, B. Němec, M. Rothanzl a D. Malínský. Akce začala uctěním památky hasičů a občanů Podmoklan, zesnulých ve světových válkách. Poté následovala slavnostní schůze, na které jsme se seznámili s historií sboru, a v závěru byli vyznamenáni aktivní členové. Součástí zasedání byl i hudební koncert, který zpestřil odpolední program. Během celé akce byli všichni účastníci skvěle pohoštěni místními ženami i šéfkuchařem. Všem podmoklanským děkujeme za krásné odpoledne a přejeme do dalších let pevné zdraví a hodně štěstí! 

pd1

pd2

pd3

pd4

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH