letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Úspěšný závěr sezóny v Podmoklanech

Posledním soutěžním dnem našeho okrsku byla sobota 12.10.2013. Naše výprava zavítala do Podmoklan, kde se nám většinou moc nedaří, tentokrát však můžeme být spokojeni. Soutěžní odpoledne bylo rozděleno do bojů o 3 poháry s následujícími výsledky pro naše barvy:

Pohár New Transport

1. místo v kategorii žen

1. místo v kategorii veteránů

7. a 9. místo v kategorii mužů

Memoriál Josefa Fikara

1. místo v kategorii žen

2. místo v kategorii veteránů

5. a 6. místo v kategorii mužů

Pohár Podoubraví bez rozdílu kategorií

Stupně vítězů:

1. Podmoklany A

2. Podmoklany B

3. Chotěboř

Naši v konkurenci 13 týmů dopadli takto:

4. místo Údavy muži B

6. místo Údavy ženy ( super umístění mezi mužskými týmy v horní polovině tabulky! )

9. místo Údavy veteráni

12. místo Údavy muži A ( díky jednomu neplatnému pokusu )

Za krásného počasí se naši na závěr sezóny vytáhli a náš velitel okrsku Mirek Rothanzl mohl konstatovat, že v celkovém okrskovém hodnocení tohoto roku jsme obsadili krásné druhé místo za bezkonkurenčními kolegy z Podmoklan, třetí jsou hasiči ze Sobiňova. SDH Údavy má ovšem i letos další primát, a to v neporazitelnosti pivní štafety. I tady v Podmoklanech ( a dokonce bez svého tradičního finišmena Pavla Pilaře ) si nenechali vítězství vzít a s přehledem opět převálcovali všechny soupeře. I když hodnotit letošní rok budeme až v lednu na výročce, již teď je jasné, že zvláště druhá polovina soutěžní sezóny se náramně vydařila. Díky Ilče Neuwirthové a Davidu Malínskému st. se můžete podívat na obrázky v naší Fotogalerii z akcí.

Videa z vyhlášení výsledků a statečného výkonu naší slavné pivní štafety najdete v sekci Videa z akcí.

Podmoklany 2013

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom