letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Úspěšný start do soutěžní sezóny

Letošní start do soutěžní sezóny se našemu sboru docela vydařil. Okrskovou soutěž pořádal tentokrát SDH Podmoklany se svým, a zároveň okrskovým, starostou Karlem Štěrbou. Pořadatelé neměli štěstí na počasí, po krásném teplém týdnu nám studená fronta přinesla déšť a velký chlad, takže i někteří z našich otužilých borců měli s ledovou vodou potíže. Na výkonu se to však příliš neprojevilo. Naše "áčko" vyrovnanými výkony obsadilo mezi deseti mužstvy krásné třetí místo a smíšené družstvo žen a veteránů dosáhlo v kategorii "Legendy" na stříbrný stupínek! Na bezkonkurenční Podmoklany nikdo v obou kategoriích neměl, takže se vždy vlastně bojovalo o umístění za domácími. Pro nás je to tedy úspěšný začátek soutěžního roku a doufejme, že našim borcům forma vydrží. Vzhledem k opravdu chladnému a deštivému počasí se upustilo od běhů na 100 m jednotlivců, i tak byl ovšem program dlouhý a namáhavý. Po okrskové části se ještě naši hoši účastnili jednoho kola memoriálu J. Fikara, ale vzhledem k brzkému odjezdu zatím neznáme výsledky (doplníme po doručení celkových výsledků naším velitelem).

Obrázky z okrskové soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí.

Videa z útoku mužů i smíšeného družstva najdete v sekci Videa z akcí.

Podmoklany 2014

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom