letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Úspěch na soutěži v Zubří

V sobotu 20.6.2015 jsme se zúčastnili soutěže pod zuberskou rozhlednou, pořádanou SDH Zubří. Jediný úspěch na tomto místě zatím měla naše děvčata z roku 2012, kdy obsadila 2. místo. Tentokrát na medaile nedosáhla, skončila 1 vteřinu za třetím místem na 4. stupínku, na startu bylo 5 družstev žen. Muži byli po prvním kole na 6. místě z 10 sborů, ale zlepšeným výkonem ve druhém kole se vyšvihli na nádherné 2. místo za favority z Trhové Kamenice. Nutno dodat, že ve druhém kole již do "mužského" týmu naskočila i dvě děvčata (dva fotbalisté nám odjeli na zápas) a tento kombinovaný tým vybojoval stříbrné medaile! Soutěž provázely občasné přeháňky, ale vše proběhlo v klidu a pohodě. Všem našim členům patří dík za velkou bojovnost a dobrou reprezentaci sboru.

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí

Video z druhého úspěšného útoku najdete v sekci Videa z akcí

Zubří15

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH