letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ukázka hasičů v táboře na Jančouři

Ano o prázdninách naši členové nezahálejí. Ve středu 24.7.2013 vyjeli společně se ždíreckými kolegy ukázat techniku a její použití při útoku do dětského letního tábora na Jančouř. Zásahu a předvádění veleli náš okrskový velitel Mirek Rothanzl a velitel ždírecké zásahovky Roman Pátek (také náš odchovanec). Děti si vyzkoušely zásahové obleky, naši kluci pak předvedli simulovaný útok a vše skončilo společnou sprchou pro překonání teplého letního počasí. Našim i ždíreckým jménem dětí děkujeme za předvedenou ukázku a obětování prázdninového času. Pod textem je jen malá část obrazové dokumentace, pokud chcete vidět všechny fotografie (je jich tam požehnaně), klikněte na tento odkaz:

http://dojcanova.rajce.idnes.cz/24.7.streda/

Jančouř - ukázka

Jančouř - technika

Kluci před útokem

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH