letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ukázka hasičů v táboře na Jančouři

Ano o prázdninách naši členové nezahálejí. Ve středu 24.7.2013 vyjeli společně se ždíreckými kolegy ukázat techniku a její použití při útoku do dětského letního tábora na Jančouř. Zásahu a předvádění veleli náš okrskový velitel Mirek Rothanzl a velitel ždírecké zásahovky Roman Pátek (také náš odchovanec). Děti si vyzkoušely zásahové obleky, naši kluci pak předvedli simulovaný útok a vše skončilo společnou sprchou pro překonání teplého letního počasí. Našim i ždíreckým jménem dětí děkujeme za předvedenou ukázku a obětování prázdninového času. Pod textem je jen malá část obrazové dokumentace, pokud chcete vidět všechny fotografie (je jich tam požehnaně), klikněte na tento odkaz:

http://dojcanova.rajce.idnes.cz/24.7.streda/

Jančouř - ukázka

Jančouř - technika

Kluci před útokem

Aktuality

19.3.2019 2. místo ve Zlatém erbu více...
17.3.2019 v báječné atmosféře více...
13.3.2019 na co se můžete těšit v sobotu 16.3.2019 více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH