letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Údavy mají elektronického zvoníka

   Ve čtvrtek 25.3.2021 přijeli do naší vísky montéři firmy Elekon z Vyškova a instalovali elektronickou zvonkohru do věže hasičské zbrojnice. Na žádost předsedkyně OV Údavy Nadi Turnhöferové rada města požadavek na elektronické zařízení schválila, a starosta ing. Bohumír Nikl s firmou domluvil objednávku tohoto přístroje. Potíže se zvoněním a se zvoníky v obci se tak snad vyřešily. Obrázky z montáže si můžete peohlédnout ve Fotogalerii z akcí, video ze zatěžkávací zkoušky je pak v sekci Videa z akcí

zvon

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH