letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Údavský stromeček do soutěže MAS

   SDH Údavy je členem Místní akční skupiny Havlíčkův kraj. MAS pořádá každoročně soutěž společnou vánoční výstavu „Bez stromečku nejsou Vánoce …“ spojenou se soutěží o nejhezčí vánoční stromeček Havlíčkova kraje. První se konala se v Havlíčkově Borové, druhá v Modlíkově, třetí v Přibyslavi, čtvrtá ve Stříbrných Horách, pátý ročník byl v Chlumětíně a šestou výstavu připravila obec Kameničky. V Kameničkách zvítězil stromeček ze Sobíňova, proto se tedy letošní sedmý ročník koná právě tam. Naše členky Věra Miltová a Alena Němcová letos opět nazdobily stromeček, který do soutěže vysíláme.

Vernisáž výstavy je naplánována na 17. prosince od 18 hodin v prostorách Obecního úřadu v Sobíňově. Program zahájí smyčcové duo sester Procházkových, bude následovat úvodní slovo za MAS Havlíčkův kraj, slovo pana starosty, stručné zhodnocení letošního roku v obci, čestné uznání za práci s mládeží a ukázka vystoupení z Pohádkového lesa (tvorba hasičů), zhruba 5 minut. Budou to kostýmované postavy, které účastníky vernisáže svým vystoupením také uvedou do kouzla vánočních svátků. To celé by nemělo přesáhnout půl hodiny, neboť topit se nebude, aby stromečky neopadaly. Na rozehřátí bude sklenka vína (vklad OÚ) a vánoční cukroví (korálkářky).

Výstava bude veřejnosti zpřístupněna od 18. 12. do 23. 12. 2015 (v pracovní době Obecního úřadu Sobíňov).  

Úřední hodiny OÚ
Pondělí 7:00 – 17:00
Úterý 7:00 – 15:00
Středa 7:00 – 17:00
Čtvrtek 7:00 – 15:00
Pátek 7:00 – 13:00

Pokud se vydáte na výstavu, podpořte náš sbor v soutěži hlasem, vítězný tým obdrží drobné ceny.

Práce na stromečku...

str1

...a výsledek ruční práce

str2

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom