letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Údavské šiky dobyly Dřevíkov!

Tak to tady dlouho nebylo! Poctivá příprava, vylepšená mašina a kolektivní duch přinesly našemu sboru vítězství v obou kategoriích na jubilejním 10. ročníku Memoriálu L. Drápalíka v Dřevíkově. Starosta dřevíkovských Jan Chmelař hned při nástupu družstev obdržel od našich borců náhradu za rozsednutý kbelík z loňské soutěže, ale to ještě netušil, že si od nich odvezeme tentokrát oba nejcenější poháry. Áčko mužů i družstvo žen vedly již po prvním, klasickém, kole. Všichni jsme však měli v paměti, jak zrádné je vždy v Dřevíkově kolo druhé, ve kterém už jde jen o šikovnost a štěstí. Díkybohu v letošním ročníku se již nesrážela PET láhev vodou z kbelíku, ale pomocí džberovky. V této disciplíně obě naše vedoucí družstva udržela průběžné vedení a výborným výkonem předčila veškeré očekávání. Po hubených letech jsme se vrátili v Dřevíkově na stupínek nejvyšší. Je nutno pochválit i druhé mužstvo, které ztratilo v prvním kole chybou se savicí, ale v kole druhém zabojovalo a umístilo se na celkově šestém místě z deseti zúčastněných. Jako vždy jsme měli i v hledišti silné zastoupení skalních údavských fanoušků a navíc přálo i počasí, takže - co víc si přát? Gratulace patří všem našim a do Dřevíkova posíláme pozdravy a poděkování za krásné a pohodové odpoledne.

Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí

Videa z druhé části závodu ( kbelíky, džberovka ) jsou k vidění v sekci Videa z akcí

Vítězné týmy Dřevíkov 2013

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom