letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Údavské osmičky po roční přestávce

  Po roční přestávce, zaviněné pandemií koronaviru, jsme se s chutí pustili opět do práce a uspořádali 16. ročník naší soutěže Údavské osmičky. V sobotu 26.6.2021 se na nás od rána smálo sluníčko, počasí bylo ideální pro hasiče i pro diváky. Po různých peripetiích se nakonec sjelo 7 sborů, ze kterých se sestavilo 5 mužských a 2 ženské týmy. Pro netradiční požární útok jsme stanovili 2 kola, takže bylo možné napravit chybičky z jednoho méně povedeného pokusu. Boje v této hlavní disciplíně byly tuhé a v konečném hodnocení rozhodovaly vteřinky. Mezi muži zvítězily Podmoklany před naším mužstvem a Trhovou Kamenicí. Ženskou soutěž vyhrála bojovná děvčata z Možděnice před Ždírcem. Celkové výsledky najdete níže na této stránce. V doplňkových soutěžích si odnesli prvenství kolegové z Horního Studence a Ždírce, pohár za pivní štafetu ale zůstal doma jako vždy. Naši pijani už léta letoucí nenašli přemožitele. Celé odpoledne se neslo ve velmi dobré atmosféře, občerstvení fungovalo na sto procent, hlavně díky našemu sehranému ženskému týmu a rodině Bačkovských, která ovládla výčep v pergole. Organizačně jsme díky našim členům vše zvládli na jedničku a snad můžeme být s průběhem akce spokojeni. Všem, kdo se na akci pracovně podíleli, patří velký dík! Poděkování patří i městu Ždírec n. D., které nám dotací přispělo na ceny do soutěže. Děkujeme i všem příznivcům hasičských soutěží, že přišli podpořit své sportovce a přičinili se o výbornou atmosféru kolem sportovišť. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

uo1

uo2

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom