letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

"U Pecinů" se sešli rodáci

V sobotu 18.5.2013 se v penzionu "U Pecinů" konalo další setkání rodáků z Údav a Stružince. Každoročně jej organizuje paní Božena Němcová, která avizovala, že letošní sjezd byl v její režii naposledy. Ale kdo ví... K posezení s bývalými sousedy a spolužáky se sjelo na 40 hostů a celý program, který začal krátce po poledni, se protáhl do pozdních večerních hodin. Po tradiční výměně zážitků, novinek, vzpomínek a výtečném občerstvení všem zúčastněným zahrál k tanci i poslechu Bohouš Šiler a zábava se rozjela naplno. Při večerním posezení na údavských zahrádkách za krásného májového počasí jsme ozvěnou slyšeli v podání rodáků spoustu lidových písniček. A jetli se za rok sejdou znovu? Zkuste se zeptat Boženky Němcové...

Rodáci 1

Rodáci 2

Rodáci 3

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom