letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

"U Pecinů" se sešli rodáci

V sobotu 18.5.2013 se v penzionu "U Pecinů" konalo další setkání rodáků z Údav a Stružince. Každoročně jej organizuje paní Božena Němcová, která avizovala, že letošní sjezd byl v její režii naposledy. Ale kdo ví... K posezení s bývalými sousedy a spolužáky se sjelo na 40 hostů a celý program, který začal krátce po poledni, se protáhl do pozdních večerních hodin. Po tradiční výměně zážitků, novinek, vzpomínek a výtečném občerstvení všem zúčastněným zahrál k tanci i poslechu Bohouš Šiler a zábava se rozjela naplno. Při večerním posezení na údavských zahrádkách za krásného májového počasí jsme ozvěnou slyšeli v podání rodáků spoustu lidových písniček. A jetli se za rok sejdou znovu? Zkuste se zeptat Boženky Němcové...

Rodáci 1

Rodáci 2

Rodáci 3

 

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom