letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu 2016

   Nejstarší údavský turnaj - ve stolním tenisu - jsme uspořádali 29.12.2016 v sále hospůdky "U lípy". Ředitel akce Petr Turnhöfer opět vše skvěle připravil a do bojů za zelenými stoly se přihlásilo 10 borců. Seznam účastníků seškrtala chřipková epidemie...Všichni hráči si před začátkem bojů minutou ticha připomněli dlouholetého účastníka turnaje a dvojnásobného vítěze Radka Turinského, který letos odešel do pingpongového nebe. Při počtu 10 sportovců se hrálo systémem "každý s každým", takže konečné pořadí odráželo spravedlivě formu každého z nich. O vítězi letos nebylo pochyb, Tomáši Turnhöferovi dokázal uloupit jediný set v celém turnaji pouze jeho táta Petr. Ale to bylo vše, co Tom soupeřům dovolil. Druhé místo Petra Turnhöfera bylo zasloužené, třetí místo Romana Pátka překvapivé, ale tvrdě vybojované. Celkovou tabulku turnaje najdete spolu s obrázky ve Fotogalerii z akcí.

Všichni stolní tenisté si odnesli věcné ceny, na jejichž pořízení přispěl dotací i MěÚ Ždírec nad Doubravou. Celé odpoledne byli hráči posilňováni výtečnou škvarkovou pomazánkou a celou paletou nápojů, od vody až k tekutému chlebu. Všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci, děkujeme a těšíme se na příští ročník.

st16

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom