letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu 2015

  Mezi Vánocemi a novým rokem se vždy koná údavský turnaj ve stolním tenisu a nejinak tomu bylo i letos. Přihlásilo se 12 borců (díky účasti Franty Půlpána ale prý jen 11 a půl), ideální to stav pro boje ve dvou skupinách, ze kterých první tři postupovali do finále A a další tři do finále útěchy. I když konečné výsledky jsou na prvních místech věrnou kopií loňského pořadí, boje byly opět urputné a o celkové vítězství si to "rozdali" táta a syn Turnhöferové. A jak to dopadlo?

1. Tomáš Turnhöfer

2. Petr Turnhöfer

3. Petr Pelda ml.

Hlavním organizátorem turnaje byl opět Petr Turnhöfer, který vše potřebné s velkou pílí připravil. Tabulky, občerstvení ( s manželkou Naďou), ceny i výčep. Vše běželo jako po másle a zase máme další ročník nejstaršího z rodiny údavských turnajů za sebou. Organizátorům i hráčům děkujeme a přejeme do nového roku vše nejlepší.

Obrázky a celkové výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ST2015

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH