letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu 2015

  Mezi Vánocemi a novým rokem se vždy koná údavský turnaj ve stolním tenisu a nejinak tomu bylo i letos. Přihlásilo se 12 borců (díky účasti Franty Půlpána ale prý jen 11 a půl), ideální to stav pro boje ve dvou skupinách, ze kterých první tři postupovali do finále A a další tři do finále útěchy. I když konečné výsledky jsou na prvních místech věrnou kopií loňského pořadí, boje byly opět urputné a o celkové vítězství si to "rozdali" táta a syn Turnhöferové. A jak to dopadlo?

1. Tomáš Turnhöfer

2. Petr Turnhöfer

3. Petr Pelda ml.

Hlavním organizátorem turnaje byl opět Petr Turnhöfer, který vše potřebné s velkou pílí připravil. Tabulky, občerstvení ( s manželkou Naďou), ceny i výčep. Vše běželo jako po másle a zase máme další ročník nejstaršího z rodiny údavských turnajů za sebou. Organizátorům i hráčům děkujeme a přejeme do nového roku vše nejlepší.

Obrázky a celkové výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ST2015

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom