letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu 2014

Letošního ročníku turnaje ve stolním tenisu se zúčastnilo 12 hráčů, kteří se utkali na dvou stolech ve dvou skupinách o postup do finálových skupin ( o 1.-6. místo a o 7.-12. místo). Boje byly tuhé a žádný z přihlášených neprošel turnajem bez ztráty kytičky. V boji o medaile nebylo rozhodnuto až do posledního zápasu, takže napětí vydrželo až do konce. Nakonec si medailisté z minulého roku kapánek prohodili místa a letos vypadá pořadí takto:

1. Tomáš Turnhöfer

2. Petr Turnhöfer

3. Petr Pelda ml.

Celkové výsledky ze skupin i z finálových skupin najdete společně s obrázky ve Fotogalerii z akcí.

Celou akci dirigoval ředitel turnaje Petr Turnhöfer, jako vždy mu pomohli další členové sboru a také manželka Naďa, jejíž občerstvení v podobě škvarkové pomazánky je již tradičně jedním z vrcholů celého dne. Ve výčepu se pak sportovci posilňovali převážně lehkými nápoji :-), vždyť půllitr není nijak těžký. Všichni zúčastnění získali hodnotné ceny a zaslouží si za své výkony obdiv. Organizátorům i hráčům děkujeme za propagaci rekreačního sportu a těšíme se na další ročník.

ST

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom