letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu

V sobotu 28.12.2013 pořádal SDH Údavy v čele s hlavním pořadatelem Petrem Turnhöferem další ročník turnaje ve stolním tenisu. Letos se hrálo  také na novém stole, zakoupeném městem, a zúčastnilo se nakonec 14 hráčů, tedy stejně jako vloni. A stejně jako před rokem vyhrál Petr Pelda ml. a obhájil tak prvenství v tradičním turnaji. Na druhém a třetím místě si vyměnili pozice otec a syn Turnhöferovi, Tomáš tentokrát vystoupil na stříbrný stupínek a odsunul tátu Petra na pozici bronzovou. Konečné pořadí všech účastníků najdete ve fotogalerii - hrálo se ve dvou skupinách a první tři z každé z nich se spolu střetli ve skupině finálové. Další dvojice si to pak rozdaly mezi sebou o konečné pořadí. Obdiv patří údavskému kronikáři Otovi Formánkovi, který se za stůl postavil údajně po čtyřiceti letech a většinou chodí do hospůdky "U lípy" vykonávat zcela odlišné činnosti. Po absolvovaných sedmi zápasech se letošní sedmdesátník cítil skvěle a nepociťoval zvláštní únavu. Asi také díky kvalitnímu dopingu, který pro všechny zúčastněné připravila Naďa Turnhöferová v podobě dechberoucí škvarkové pomazánky. Šéf turnaje Petr Turnhöfer i velitel sboru Mirek Rothanzl pak poděkovali všem organizátorům i pomocníkům za odvedenou práci a pozvali všechny přítomné na další naše akce.

Obrázky z turnaje si můžete prohlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Stolní tenis 2013

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom