letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu

V sobotu 28.12.2013 pořádal SDH Údavy v čele s hlavním pořadatelem Petrem Turnhöferem další ročník turnaje ve stolním tenisu. Letos se hrálo  také na novém stole, zakoupeném městem, a zúčastnilo se nakonec 14 hráčů, tedy stejně jako vloni. A stejně jako před rokem vyhrál Petr Pelda ml. a obhájil tak prvenství v tradičním turnaji. Na druhém a třetím místě si vyměnili pozice otec a syn Turnhöferovi, Tomáš tentokrát vystoupil na stříbrný stupínek a odsunul tátu Petra na pozici bronzovou. Konečné pořadí všech účastníků najdete ve fotogalerii - hrálo se ve dvou skupinách a první tři z každé z nich se spolu střetli ve skupině finálové. Další dvojice si to pak rozdaly mezi sebou o konečné pořadí. Obdiv patří údavskému kronikáři Otovi Formánkovi, který se za stůl postavil údajně po čtyřiceti letech a většinou chodí do hospůdky "U lípy" vykonávat zcela odlišné činnosti. Po absolvovaných sedmi zápasech se letošní sedmdesátník cítil skvěle a nepociťoval zvláštní únavu. Asi také díky kvalitnímu dopingu, který pro všechny zúčastněné připravila Naďa Turnhöferová v podobě dechberoucí škvarkové pomazánky. Šéf turnaje Petr Turnhöfer i velitel sboru Mirek Rothanzl pak poděkovali všem organizátorům i pomocníkům za odvedenou práci a pozvali všechny přítomné na další naše akce.

Obrázky z turnaje si můžete prohlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Stolní tenis 2013

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom