letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj v mariáši 12.3.2016

   V sobotu 12.3.2016 uspořádal SDH již 19. ročník oblíbeného turnaje v mariáši. Nakonec se rozšířil původní záměr až na 28 hráčů, kteří zápolili ve 4 kolech. Organizace se ujal osvědčený tým pod vedením Míly Pátka, sponzoři pak dodali skutečně bohatou nabídku cen pro všechny zúčastněné. Během čtyř kol docházelo ke značným výkyvům a po každém kole se pořadí měnilo, takže do poslední chvíle nebylo jasno, jak to všechno dopadne. Nakonec o vítězství Ládi Pokorného, který už i dříve poznal chuť vítězství v Údavech, před domácím Petrem Turnhöferem rozhodl dvacetník! Tak vyrovnaný boj tu dlouho nebyl. Třetí skončil Fr. Dobrý z Hor. Sokolovce. Po vyčerpávajících bojích přišel vhod výborný gulášek z dílny (kuchyně) Reného Salaquardy. Krásný pohár pro vítěze daroval ždírecký Josef Bříza. Všem organizátorům i sponzorům srdečně děkujeme a těšíme se na příští, jubilejní 20. ročník!

Obrázky z turnaje najdete ve Fotogalerii z akcí. V ní je také v závěru i celková výsledková listina.

mariáš

 

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom