letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Turnaj v mariáši 12.3.2016

   V sobotu 12.3.2016 uspořádal SDH již 19. ročník oblíbeného turnaje v mariáši. Nakonec se rozšířil původní záměr až na 28 hráčů, kteří zápolili ve 4 kolech. Organizace se ujal osvědčený tým pod vedením Míly Pátka, sponzoři pak dodali skutečně bohatou nabídku cen pro všechny zúčastněné. Během čtyř kol docházelo ke značným výkyvům a po každém kole se pořadí měnilo, takže do poslední chvíle nebylo jasno, jak to všechno dopadne. Nakonec o vítězství Ládi Pokorného, který už i dříve poznal chuť vítězství v Údavech, před domácím Petrem Turnhöferem rozhodl dvacetník! Tak vyrovnaný boj tu dlouho nebyl. Třetí skončil Fr. Dobrý z Hor. Sokolovce. Po vyčerpávajících bojích přišel vhod výborný gulášek z dílny (kuchyně) Reného Salaquardy. Krásný pohár pro vítěze daroval ždírecký Josef Bříza. Všem organizátorům i sponzorům srdečně děkujeme a těšíme se na příští, jubilejní 20. ročník!

Obrázky z turnaje najdete ve Fotogalerii z akcí. V ní je také v závěru i celková výsledková listina.

mariáš

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH