letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Svobodní - ženatí 11 : 9

Blíží se posvícení, je tedy čas opět na fotbálek. Tradiční utkání mezi svobodnými a ženatými se hrálo v sobotu 25.10.2014 v areálu hasičské hospůdky U lípy. Počasí příliš nepřálo, bylo sychravo a teplota kolem 5 - 6 stupňů Celsia. Nic to neubralo na nažhavenosti aktérů do hry, vždyť v pergole se vařil grog a za rohem stála udírna s klobáskami! Když rozhodčí Ota Formánek zahájil hru, na chlad všichni zapomněli a vrhli se do boje. První čtvrtina byla velmi vyrovnaná, ženáči měli ještě dost sil. Ale v úvodu druhé části mladíci odskočili až o pět branek a zdálo se být rozhodnuto. Jenže to by nebyli staří oudavští kozáci, aby z boje utíkali! Ve třetím dějství mocně dotahovali a nakonec podlehli jen těsně 9 : 11. A co víc, prodloužení o vítěznou trefu urvali na svou stranu! Svým způsobem lze tedy považovat letošní mač za vyrovnaný. Přišla i řada diváků z obce, takže nakonec ani klobásy nezbyly. No a za týden máme posvícení...

Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí

fotbálek 2014

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom