letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Svatba K. Rothanzlové a M. Šišky 15.6.2019

   V sobotu 15.6.2019 se u nás konala výjimečná událost. Kateřina Rothanzlová, naše dlouholetá členka a opora ženského týmu na soutěžích v posledních letech, se provdala za Martina Šišku. Novomanželé si pro svou svatební párty vybrali náš areál u hospůdky "U lípy". Naši členové pokládali za svou povinnost novomanželům trochu zpestřit cestu ze svatebního obřadu k nám, a tak přichystali "zátah" v sousedním Dřevíkově. Oba novomanželé se s nástrahami práce se džberovkou vypořádali skvěle, proto jsme je s klidným svědomím pustili na další cestu společným životem. Při té příležitosti jsme oběma popřáli neutuchající lásku, zdraví a štěstí do společně prožitých let. V pergole našeho areálu pak probíhala výtečná párty s tancem, hrami, prezentací a skvělou náladou až do noci. Celá Rothanzlovic rodina prostě připravila nádherný večer pro všechny svatebčany i další hosty. Katko a Martine, ať Vám život ve dvou nabízí hlavně ty krásné a nezapomenutelné zážitky!

Obrázky ze zatahování i ze svatební párty najdete ve Fotogalerii z akcí

km

Ze zátahu v Dřevíkově

drev

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom