letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Svatba K. Rothanzlové a M. Šišky 15.6.2019

   V sobotu 15.6.2019 se u nás konala výjimečná událost. Kateřina Rothanzlová, naše dlouholetá členka a opora ženského týmu na soutěžích v posledních letech, se provdala za Martina Šišku. Novomanželé si pro svou svatební párty vybrali náš areál u hospůdky "U lípy". Naši členové pokládali za svou povinnost novomanželům trochu zpestřit cestu ze svatebního obřadu k nám, a tak přichystali "zátah" v sousedním Dřevíkově. Oba novomanželé se s nástrahami práce se džberovkou vypořádali skvěle, proto jsme je s klidným svědomím pustili na další cestu společným životem. Při té příležitosti jsme oběma popřáli neutuchající lásku, zdraví a štěstí do společně prožitých let. V pergole našeho areálu pak probíhala výtečná párty s tancem, hrami, prezentací a skvělou náladou až do noci. Celá Rothanzlovic rodina prostě připravila nádherný večer pro všechny svatebčany i další hosty. Katko a Martine, ať Vám život ve dvou nabízí hlavně ty krásné a nezapomenutelné zážitky!

Obrázky ze zatahování i ze svatební párty najdete ve Fotogalerii z akcí

km

Ze zátahu v Dřevíkově

drev

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom