letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Střípky ze ždíreckého jarmarku

   V sobotu 13.10.2018 jsme již poněkolikáté zajišťovali občerstvení na podzimním ždíreckém jarmarku. Mobilní stánek našeho sboru zaparkoval opět v horní části náměstí a nabízel kromě teplých a studených nápojů i několik laskomin. Celých pět hodin se tvořila fronta na bramboráky, které jsou každoročně největším tahákem. A přestože byla pánev našich žen rozžhavená do ruda, nestačila často pokrýt požadavky strávníků. Kromě toho jsme prodávali ještě grilovaná cigára a párky v rohlíku. A vězte, piva se vypily 3 padesátilitrové sudy a ještě kousek...Prostě celá naše parta se ani chvíli nenudila a zaslouží pochvalu za odvedenou práci. Hrála nám k tomu líbezně skupina Jardy Bílka a zatancovaly mladé ždírecké tanečnice. A počasí netřeba komentovat, léto skončí snad až před Vánocemi. Prostě, vše OK.

ja1

ja2

ja3

ja4

Aktuality

24.9.2022 ryby braly, počasí potěšilo více...
29.8.2022 trénink, poučení i zábava více...
25.8.2022 silnice č. I/37 více...

Kalendář akcí

poprvé jako Memoriál Františka Zamazala více...
otevřené a neformální více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH