letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Střípky ze ždíreckého jarmarku

   V sobotu 13.10.2018 jsme již poněkolikáté zajišťovali občerstvení na podzimním ždíreckém jarmarku. Mobilní stánek našeho sboru zaparkoval opět v horní části náměstí a nabízel kromě teplých a studených nápojů i několik laskomin. Celých pět hodin se tvořila fronta na bramboráky, které jsou každoročně největším tahákem. A přestože byla pánev našich žen rozžhavená do ruda, nestačila často pokrýt požadavky strávníků. Kromě toho jsme prodávali ještě grilovaná cigára a párky v rohlíku. A vězte, piva se vypily 3 padesátilitrové sudy a ještě kousek...Prostě celá naše parta se ani chvíli nenudila a zaslouží pochvalu za odvedenou práci. Hrála nám k tomu líbezně skupina Jardy Bílka a zatancovaly mladé ždírecké tanečnice. A počasí netřeba komentovat, léto skončí snad až před Vánocemi. Prostě, vše OK.

ja1

ja2

ja3

ja4

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom