letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Střípky ze soustředění

   Ve dnech 23. - 25.8.2019 jsme absolvovali letní soustředění hasičů v Borovanském mlýně. Cílem bylo odpočinout si před druhou polovinou sezóny a nabrat síly do další činnosti. Součástí pobytu bylo i zvyšování fyzické kondice formou sportu a vycházek. Nedílnou složkou byla též noční "bojovka", při které se prověřila nejen fyzická zdatnost, ale i orientace v nočním terénu a rádiové spojení průzkumných skupin. Pro ženy byly po náročném sobotním programu připraveny masáže, pro všechny pak večer na mole rybí hody se skvělou nabídkou ryb, salátů a jiných příloh. Všichni zaměstnanci Borovanského mlýna se o nás perfektně starali, takže náš pobyt proběhl bez problémů. Děkujeme tedy touto cestou rodině Stiborově a všem ostatním z penzionu, zároveň našim přátelům z SDH Ždírec nad Doubravou, kteří nám k přepravě zapůjčili svůj automobil. Závěrečné testy fyzické připravenosti dopadly nad očekávání, všichni absolventi soustředění měli lepší výkonnost než před odjezdem. Zvláště pak vynikající strava ve mlýně pod taktovkou paní Stiborové zvýšila silový potenciál našich hasičů. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.  Videoprezentaci najdete v sekci Videa z akcí.molo ve mlýně

 

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH