letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Stříbrná sobota v Dřevíkově

   V sobotu 9.9.2017 jsme vyrazili na tradiční Memoriál Ladislava Drápalíka do Dřevíkova. A to v silné sestavě s družstvy žen i mužů. Navíc jsme obhajovali vítězství v obou kategoriích z minulého roku. Prostě silná motivace. Tentokrát z toho lépe vyšli muži, kteří se připravili o vítězství drobnou chybou u mašiny při útoku. Pověstná kyblíková štafeta jim při výborném výkonu stačila k posunu ze čtvrtého na krásné druhé místo! Zato děvčata se letos memoriálem protrápila. Skvělý útok jim přinesl vedení před děvčaty ze Slavíkova (velmi těsné, oba týmy byly perfektní), ale ty kyblíky................. První série štafet byla zrušena pro velkou vzdálenost "hodu vodou", to si naše holky zkusily bezvýsledně šestkrát, ale ani druhé kolo se našim nevydařilo. Takových kilometrů s kýblem vody si už dlouho nezaběhaly. A protože slavíkovské družstvo pokácelo petku na první pokus, bylo o vítězkách rozhodnuto. Přesto můžeme hodnotit závěr soutěžní sezóny velmi dobře a poděkovat všem členkám a členům za odvedené výkony. Lze jen doufat, že se v příštím roce sejdeme častěji. Obrázky a celkové výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí.

dr

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom