letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Stolní tenis 2012

   Na konci roku, 29.12.2012, se konal další turnaj ve stolním tenisu. Hlavním pořadatelem je už léta mnohonásobný vítěz turnaje Petr Turnhöfer. Tentokrát se sešlo 14 hráčů, což je oproti minulým letům potěšující zpráva, poněvadž zájem o tento sport v poslední době klesal. Petrovi pomáhali další členové sboru a hlavně manželka Naďa, která připravila výtečné občerstvení. Výrazně převládali zástupci mladé generace, což je pro další roky pozitivní zjištění. Hrálo se ve dvou skupinách a poté finálová skupina o šesti nejlepších. Všichni favorité se do "finálovky" probojovali, tam však závěrečné zápasy nepotvrdily předpokládané konečné pořadí. V rozhodujícím zápolení Petr Pelda ml. porazil posledního vítěze Tomáše Turnhöfera a sesadil ho z trůnu. A navíc před něj posunul na druhé místo Turnhöfera staršího - Petra. Bojovalo se od oběda do večera a na všechny zúčastněné se dostalo nějaké hezké ceny. Pohár je ovšem jen pro jednoho.

Na obrázku všichni hráči při závěrečném vyhodnocení

Účastníci turnaje

Zleva třetí Tomáš Turnhöfer, vítěz Petr Pelda ml. a druhý Petr Turnhöfer

Stupně vítězů

 Více obrázků najdete v šuplíčku Fotogalerie z akcí

 

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom