letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Starosta SDH M. Pátek slavil jubileum

Tento rok je v Údavech nabitý oslavami kulatin různého věku a nevyhnulo se to ani starostovi SDH Mílovi Pátkovi. V sobotu 9.11.2013 jsme mu blahopřáli k 65. narozeninám. Popřáli mu nejen členové sboru, ale i další přátelé a sousedé. A večer byl opět dlouhý se spoustou kulinářských specialit a dobrého pití, během oslavy se zpívalo i tančilo, prostě o zábavu nebyla nouze. A jako už pokolikáté v tomto roce, ani tentokrát jsme nestihli večerníčka, ani večerní zprávy, a nakonec ani noční zprávy :-) Posezení se sousedy je ovšem vždycky přínosnější než vysílání našich televizních stanic. Mílovi a celé jeho rodině děkujeme za skvělou péči během celého galavečera a zároveň starostovi ještě jednou přejeme pevné zdraví a nevyčerpatelnou zásobu mladistvého elánu.

Obrázky z oslavy najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí.

Oslavenec děkuje za přání

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom