letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Starosta SDH M. Pátek slavil jubileum

Tento rok je v Údavech nabitý oslavami kulatin různého věku a nevyhnulo se to ani starostovi SDH Mílovi Pátkovi. V sobotu 9.11.2013 jsme mu blahopřáli k 65. narozeninám. Popřáli mu nejen členové sboru, ale i další přátelé a sousedé. A večer byl opět dlouhý se spoustou kulinářských specialit a dobrého pití, během oslavy se zpívalo i tančilo, prostě o zábavu nebyla nouze. A jako už pokolikáté v tomto roce, ani tentokrát jsme nestihli večerníčka, ani večerní zprávy, a nakonec ani noční zprávy :-) Posezení se sousedy je ovšem vždycky přínosnější než vysílání našich televizních stanic. Mílovi a celé jeho rodině děkujeme za skvělou péči během celého galavečera a zároveň starostovi ještě jednou přejeme pevné zdraví a nevyčerpatelnou zásobu mladistvého elánu.

Obrázky z oslavy najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí.

Oslavenec děkuje za přání

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom