letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Starosta SDH M. Pátek slavil jubileum

Tento rok je v Údavech nabitý oslavami kulatin různého věku a nevyhnulo se to ani starostovi SDH Mílovi Pátkovi. V sobotu 9.11.2013 jsme mu blahopřáli k 65. narozeninám. Popřáli mu nejen členové sboru, ale i další přátelé a sousedé. A večer byl opět dlouhý se spoustou kulinářských specialit a dobrého pití, během oslavy se zpívalo i tančilo, prostě o zábavu nebyla nouze. A jako už pokolikáté v tomto roce, ani tentokrát jsme nestihli večerníčka, ani večerní zprávy, a nakonec ani noční zprávy :-) Posezení se sousedy je ovšem vždycky přínosnější než vysílání našich televizních stanic. Mílovi a celé jeho rodině děkujeme za skvělou péči během celého galavečera a zároveň starostovi ještě jednou přejeme pevné zdraví a nevyčerpatelnou zásobu mladistvého elánu.

Obrázky z oslavy najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí.

Oslavenec děkuje za přání

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH