letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Spálili jsme čarodějnice

   Letošní "čarodky" vyšly na neděli, a tak nám vznikl krásný prodloužený víkend. Zlepšeného počasí jsme využili i na malou brigádu, poklidili jsme v sále, v pergole, ve skládku i v dřevníku. Za naším areálem se během jara vytvořila pořádná hromada klestí z ostříhaných údavských zahrad, takže bylo co pálit. Ale napřed přišly na řadu špekáčky na menším ohýnku a k nim nějaké to pěnivé potěšení.Teprve pak nastal čas na zapálení velké vatry, která měla s dlouhou zimou skoncovat. Počasí nám letos přálo a nálada byla skvělá. Snad už jaro převezme vládu! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

car

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH