letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Spálili jsme čarodějnice

   Letošní "čarodky" vyšly na neděli, a tak nám vznikl krásný prodloužený víkend. Zlepšeného počasí jsme využili i na malou brigádu, poklidili jsme v sále, v pergole, ve skládku i v dřevníku. Za naším areálem se během jara vytvořila pořádná hromada klestí z ostříhaných údavských zahrad, takže bylo co pálit. Ale napřed přišly na řadu špekáčky na menším ohýnku a k nim nějaké to pěnivé potěšení.Teprve pak nastal čas na zapálení velké vatry, která měla s dlouhou zimou skoncovat. Počasí nám letos přálo a nálada byla skvělá. Snad už jaro převezme vládu! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

car

Aktuality

12.10.2020 minimálně do 3.11.2020 více...
1.10.2020 před rekonstrukcí více...
30.9.2020 opět můžete nosit staré elektropřístroje více...

Kalendář akcí

zase jim to natřeme více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH